אודות

את הבלוג הזה פתחתי ב-2013. הרגשתי צורך פנימי שלי לכתוב על נושאים שונים שהיו על סדר היום הציבורי.

עם הזמן, גבר והלך העניין האישי והמקצועי שלי בכל הקשור לאיכות הסביבה, והדבר הזה בא לידי ביטוי בכתבות העולות בבלוג. המידע שאני מפרסם בבלוג אינו "אקדמאי" בלבד. כלומר, הנתונים שעליהם אני מתבסס נסמכים על מקורות מידע מסודרים ומהימנים, והדעות שאני מבטא משקפות את מחשבותיי במגוון של נושאים הקשורים לסביבה. את דעותיי אני מגבש לאחר למידה של העניין שעליו אני כותב.

היום, כאשר אני על סף תחילת הדוקטורט במעבדה להידרוכימיה באוניברסיטת תל אביב, מתחדדת אצלי יותר ויותר ההבנה שניהול נכון של איכות הסביבה איננו מותרות, אלא הכרח. מִפְגעי סביבה, כגון זיהום האוויר, עולים בחיי אדם ובהוצאות כספיות כבדות.

מדעי הסביבה מתאפיינים במספר גדול של נתונים, ובצורך להתעדכן באופן תמידי בחידושים הרבים המתרחשים בתחום דינמי זה. אני מקווה שהבלוג משרת את המטרה הצנועה שהצבתי לו: להוות מקור מידע אמין בנושאי הסביבה, הנמצאים על סדר היום. הוא איננו בלוג של חדשות, וברור שהוא נוגע בחלק מצומצם של הנעשה בעולם של איכות הסביבה. עם זאת, אני מקווה שהמעיינים בבלוג מפיקים תועלת וערך מהמידע העולה בו.

הסביבה – היא העולם שבו אנחנו חיים. כל מה שמחוץ לבית שנכנס לא פעם גם הביתה…

ניצן

המעוניינים ליצור קשר בנושא כלשהו מוזמנים להשאיר הודעה באתר, או ליצור קשר ישיר באמצעות הדואר האלקטרוני Nitzanmatan@gmail.com או בטלפון הנייד 054-7879411

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s