כינוס הוועידה של מפלגת העבודה

לכבוד

יו"ר מפלגת העבודה ויו"ר האופוזיציה, חבר הכנסת בוז'י הרצוג

שלום רב,

הנדון: כינוס הוועידה של מפלגת העבודה

ראשית, ברצוני להודות לך על התגובה המהירה שלך על המכתב הקודם שלי אליך, בעניין זה של מועד כינוס הוועידה. אני מעריך ביותר את העובדה שחזרת אלי טלפונית ביום שלאחר שליחת המכתב. מטרת המכתב הקודם הייתה להצביע על כך שקביעת המועד לכינוס הוועידה בשעה 14:00, גורמת להיעדרות של חלק גדול מהצירים, עקב מחויבות לעבודה או ללימודים. בשיחתנו, אמרת  שאתה ער לקושי זה, אבל מעוניין להתחשב באנשים המגיעים מרחוק, בתחבורה ציבורית. בנוסף לכך, עמדת על כך שאין בעניין זה משום "מחטף", ואתה מקווה שלא מתקיים שיח ברוח זו במפלגה. כיומיים לאחר שיחתנו הועבר מועד ההתכנסות לשעה 14:30, כאשר בשעה 17:00 יתחילו הצבעות על נושאים שונים הקשורים לפעילות המפלגה.

שינוי זה של חצי שעה אין די בו לגבי יכולת ההגעה לכינוס.

אישית, אני סולד מדיון כזה או אחר בעניין של מחטף, במרכאות ובלעדיהן. אני רואה בכך מחנאות מזיקה, שפוגעת ביכולת שלנו להיות מפלגת שלטון, אלטרנטיבה לזו הקיימת עתה. מרכז המפלגה הוא אחד מהצמתים החשובים ביותר של קבלת ההחלטות, במפלגת העבודה.

בכל הכבוד הראוי אני מבקש ממך להתחשב בקשיים האובייקטיביים הנוגעים להגעה בשעה זו, ולהחליף את המועד לשעה מאוחרת יותר, שבה יוכלו להגיע רוב הצירים לוועידה.

בתודה,

ניצן מתן

nitzanmatan@gmail.com

054-7879411

העתקים: חברי הכנסת של מפלגת העבודה

אודות ניצן מתן

בוגר תואר ראשון בביולוגיה ימית ומדעי הים ותואר שני בגאוגרפיה וסביבה, אם תזה בנושא זיהומי דלקים למי התהום. עובד בתור ייועץ סביבתי
פוסט זה פורסם בקטגוריה כנסת, עם התגים . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s